SSS - SIKÇA SORULAN SORULAR

Surf School İstanbul’a en kolay nasıl ulaşabilirim?  

 

İletişim sayfamızda adresimizi, telefon numaramızı ve e-mail adresimizi bulabilirsiniz. 

 

Aracınızla okulumuzun bulunduğu Gümüşdere sahili Plaj Silver'e Maslak istikametinden sonra sırasıyla Sarıyer – Kilyos - Gümüşdere tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını tercih edenler için, Hacıosman Metro durağından 152 nolu otobüs ile Gümüşdere plaj durağında inip yaklaşık 10 dakikalık keyifli bir yürüyüşten sonra Surf School İstanbul'a ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sarıyer merkezden kalkan, Sarıyer - Kısırkaya dolmuşlarıyla da okulumuza ulaşabilirsiniz.

 

Bunun dışında Haziran ayından itibaren, hafta sonları Plaj Silver’e Darüşşafaka ve Taksim duraklarından servislerimiz bulunmakta. Servis saatleri ve ücretleri için Plaj Silver’in facebook sayfasını takip edebilirsiniz. 

 

Konaklama yapabilir miyim? Yeme/içme ihtiyacımı nasıl karşılayabilirim?

 

Kilyos oteller bölgesinde çeşitli konaklama imkânları ve restoranlar mevcut. Plaj Silver ise dünya mutfağı lezzetleri sunan bir restorana ve toplam dört adet bara sahip bir tesis. Bunlardan biri de taze meyve suları yapan juice bar. 

 

Yanımda ne getirmeliyim?

 

Gerekli tüm ekipman Surf School İstanbul tarafından sağlanmakta. Yanınızda getirmeniz gerekenler sadece havlu ve güneş kremi. Arzu ederseniz bunları plajdaki mağazadan da temin edebilirsiniz. Eğer bir wetsuit, boardshort ya da rashguard sahibi iseniz, tabii ki bunları yanınızda getirebilir ve kullanabilirsiniz. 

 

Grup dersi almak mümkün mü?

 

Eğitim paketlerimiz kitesurf ve dalga sörfü için özel ve grup dersi olarak oluşturuldu ve aynı sistem üzerine kuruldu. Etkili ve iyi bir eğitim verebilmek açısından grupları eğitmen başına en fazla üç kişi ile sınırlandırmak ve eğitim süresini uzatmak durumundayız. 

 

Size özel bir eğitim paketi oluşturmak ya da paket haricinde ders almak istiyorsanız bizi lütfen arayın: 0534 396 40 50

 

Ne zaman ders alabilirim?

 

Ders zamanları, hava şartları ve sizin boş zamanınız ile doğru orantılı olarak programlanır.

Rezervasyonunuz sonrasında Surf School İstanbul ekibi eğitim için uygun kondisyonları takip ederek sizle irtibata

geçer ve size en uygun ders zamanını ayarlar.

 

DAHA FAZLA BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN

BİZİ ARAYIN:

+90 534 396 40 50

©2011 Surf School İstanbul.

  • Facebook Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri